КОНТАКТЫ

Ви можете зв’язатись зі мною через

— E-mail    — alex_lytvynov@ukr.net
— Skype    — lytvynov2005

або через форму зворотнього зв’язку нижче

 


Комментарии

КОНТАКТЫ — Комментарии (3)

 1. Доброго дня!!!!
  цікавить питання організаційного змісту — як допомога (психологічна)надається військовими психологами в військових частинах? реальний алгоритм роботи… дякую.

  • Доброго дня, Аліна!
   Я психолог і я був військовим, але я не військовий психолог — на жаль smile
   Ми можемо лише обговорити побажання щодо роботи військових психологів з військовослужбовцями, що приймають участь або повертаються з зони бойових дій у військових частинах та спробувати донести наші думки до приймаючиж рішення осіб…

  • З огляду на набутий за минулий рік досвід можу сказати, що на сьогодні військові психологи не мають ні теоретичних знань, ні практичного досвіду для надання психологічної допомоги в військових частинах.
   Військових психологів вчили проводити тестування для професійного відбору та визначення групи ризику — лише останнім часом питанню надання психологічної допомоги, адаптації до військової служби, психологічної підготовки до участі в бойових діях в Збройних Силах починають приділяти увагу, проводити навчання, семінари та тренінги.
   АЛе дуже багато залежить від командирів на місцях — якщо командир не розуміє що таке психологія і навіщо вона потрібна війску, то психолог у нього це просто ще один офіцер у відділі по роботі з особовим складом, якого завантажують поточною роботою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

СПАМ-фильтр *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>